Announcements EnigmaSoft SpyHunter Pro جدید را برای مبارزه با...

EnigmaSoft SpyHunter Pro جدید را برای مبارزه با بدافزارها، افزایش حفاظت از حریم خصوصی و بهینه سازی رایانه های شخصی منتشر می کند.

دوبلین، ایرلند، 19 اکتبر 2022 - EnigmaSoft Limited مشتاق است که SpyHunter Pro را ارائه کند، یک محصول جدید پیشرفته و پیشرفته ضد بدافزار که بر اساس تخصص تثبیت شده EnigmaSoft در امنیت سایبری و توسعه ضد بدافزار با کیفیت بالا ساخته شده است. محصولات بدافزار SpyHunter Pro یک برنامه قدرتمند ضد بدافزار ویندوز است که محافظ‌های سیستم بسیار مؤثر SpyHunter را برای کمک به مسدود کردن بدافزارها و ویروس‌ها قبل از ایجاد آسیب، به‌علاوه الگوریتم‌های تشخیص و حذف ضد بدافزار، همراه با ویژگی‌های برتر جدید، از جمله عملکردی که به طور هدفمند برای افزایش حریم خصوصی طراحی شده‌اند، ترکیب می‌کند. حفاظت و بهینه سازی سیستم های کامپیوتری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SpyHunter Pro و دریافت نسخه آزمایشی رایگان خود، به https://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/ بروید.

SpyHunter Pro همچنین شامل، بدون هزینه اضافی، SpyHunter's HelpDesk است ، یک سرویس پشتیبانی فنی شخصی و سفارشی شده که به کاربران کمک می کند تا مشکلات بدافزاری دشوار را حل کنند که سایر محصولات ضد بدافزار ممکن است به آن رسیدگی نکنند.

SpyHunter Pro به افزایش حفاظت از حریم خصوصی و محافظت از داده های شخصی کمک می کند

SpyHunter Pro اسکن سنتی ضد بدافزار را گسترش می‌دهد و شامل اسکن‌های سیستم جدیدی می‌شود که برای مکان‌یابی داده‌های احتمالی در معرض خطر و/یا غیر ضروری طراحی شده‌اند تا کاربران را قادر می‌سازد تا به راحتی و ایمن اشیاء شناسایی شده را حذف کنند تا حفاظت از حریم خصوصی شخصی خود را افزایش داده و فضای دیسک را آزاد کنند. SpyHunter Pro همچنین اسکن‌هایی را ارائه می‌کند که برای شناسایی محتوای بزرگ و/یا تکراری بالقوه غیر ضروری طراحی شده‌اند که کاربران می‌توانند برای بهینه‌سازی فضای دیسک حذف کنند. علاوه بر این، SpyHunter Pro داخلی File Shredder به کاربران این امکان را می دهد که به طور ایمن و دائمی داده ها را پاک کنند. SpyHunter Pro's File Shredder انتخاب انواع الگوریتم های حذف از جمله استانداردهای DoD، NIST و NSA را در اختیار کاربران قرار می دهد.

نسخه های SpyHunter را مقایسه کنید و بهترین محافظ را برای خود انتخاب کنید

مشترکین می توانند بر اساس نیازهای امنیت سایبری خود، بین SpyHunter Basic و SpyHunter Pro یکی را انتخاب کنند.

امکانات
شکارچی جاسوس
پایه ای
شکارچی جاسوس
حرفه ای
شناسایی و حذف بدافزار و PUP
تشخیص آسیب پذیری
گاردهای پیشرفته برای مسدود کردن بدافزارها
رفع بدافزار سفارشی
پشتیبانی یک به یک مشتری
بهینه سازی اسکن و عملکرد
حفاظت از حریم خصوصی پیشرفته
فایل خرد کن
پاک کردن ایمن دیسک
اسکن فایل تکراری
اسکن فایل بزرگ

درباره EnigmaSoft Limited

EnigmaSoft Limited یک شرکت خصوصی ایرلندی با دفاتر و دفتر مرکزی جهانی در دوبلین، ایرلند است. EnigmaSoft بیشتر برای توسعه و توزیع SpyHunter 5 و SpyHunter برای Mac، برنامه های پیشرفته ضد بدافزار شناخته شده است. SpyHunter بدافزارها را شناسایی و حذف می‌کند، حریم خصوصی اینترنت را بهبود می‌بخشد، و تهدیدات امنیتی را از بین می‌برد - به مسائلی مانند بدافزار ، باج‌افزار ، تروجان‌ها و سایر تهدیدات امنیتی مخربی که میلیون‌ها کاربر رایانه شخصی را تحت تأثیر قرار می‌دهند، رسیدگی می‌کند. SpyHunter 5 نمرات بالایی را در آزمایش مقایسه ای توسط آزمایشگاه های مستقل تست شخص ثالث مانند AV-TEST کسب کرده است. SpyHunter 5 همچنین توسط AppEsteem ، Checkmark Certified و TRUSTe تایید شده است.

بارگذاری...