Announcements „EnigmaSoft“ išleido NAUJĄ „SpyHunter Pro“, skirtą kovoti...

„EnigmaSoft“ išleido NAUJĄ „SpyHunter Pro“, skirtą kovoti su kenkėjiškomis programomis, pagerinti privatumo apsaugą ir optimizuoti kompiuterius

Dublinas, Airija, 2022 m. spalio 19 d. – „EnigmaSoft Limited“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti „SpyHunter Pro“ – visiškai naują patobulintą ir daug funkcijų turintį aukščiausios kokybės apsaugos nuo kenkėjiškų programų produktą, kuris grindžiamas gerai žinoma „EnigmaSoft“ patirtimi kibernetinio saugumo ir aukštos kokybės apsaugos nuo kenkėjiškų programų kūrimo srityje. kenkėjiškų programų produktai. „SpyHunter Pro“ yra galinga „Windows“ apsaugos nuo kenkėjiškų programų programa, sujungianti labai veiksmingus „SpyHunter“ sistemos apsaugos įrenginius, padedančius blokuoti kenkėjiškas programas ir virusus, kol jie nepadarys žalos, taip pat kovos su kenkėjiškomis programomis aptikimo ir pašalinimo algoritmus, kartu su naujomis aukščiausios kokybės funkcijomis, įskaitant funkcijas, skirtas privatumui didinti. apsaugoti ir optimizuoti kompiuterines sistemas.

Norėdami sužinoti daugiau apie SpyHunter Pro ir gauti NEMOKAMĄ bandomąją versiją, eikite į https://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/.

„SpyHunter Pro“ taip pat be papildomų mokesčių apima „ SpyHunter's HelpDesk “ – suasmenintą ir individualų techninio palaikymo paslaugą, kuri padeda vartotojams išspręsti sudėtingas kenkėjiškų programų problemas, kurių gali neišspręsti kiti antikenkėjiškų programų produktai.

„SpyHunter Pro“ padeda sustiprinti privatumo apsaugą ir apsaugoti asmeninius duomenis

„SpyHunter Pro“ apima tradicinį anti-kenkėjiškų programų nuskaitymą ir apima naujus sistemos nuskaitymus, kurie yra skirti rasti potencialiai pavojingus ir (arba) nereikalingus duomenis, kad vartotojai galėtų saugiai ir lengvai ištrinti aptiktus objektus, kad pagerintų savo asmeninio privatumo apsaugą ir atlaisvintų vietos diske. „SpyHunter Pro“ taip pat siūlo nuskaitymus, skirtus aptikti potencialiai nereikalingą didelį ir (arba) pasikartojantį turinį, kurį vartotojai gali ištrinti, kad optimizuotų vietą diske. Be to, „SpyHunter Pro“ integruotas failų smulkintuvas leidžia vartotojams saugiai ir visam laikui ištrinti duomenis. „SpyHunter Pro“ failų smulkintuvas suteikia vartotojams galimybę pasirinkti įvairius trynimo algoritmus, įskaitant DoD, NIST ir NSA standartus.

Palyginkite „SpyHunter“ versijas ir pasirinkite sau tinkamiausią apsaugą

Prenumeratoriai gali pasirinkti „ SpyHunter Basic“ ir „SpyHunter Pro“ , atsižvelgdami į savo kibernetinio saugumo poreikius.

funkcijos
SpyHunter
Pagrindinis
SpyHunter
Pro
Kenkėjiškų programų ir PUP aptikimas ir pašalinimas
Pažeidžiamumo aptikimas
Išplėstinė apsauga, skirta blokuoti kenkėjiškas programas
Individualūs kenkėjiškų programų pataisymai
Individualus klientų aptarnavimas
Optimizavimo nuskaitymas ir funkcionalumas
Patobulinta privatumo apsauga
Failų smulkintuvas
Saugus disko trynimas
Pasikartojančio failo nuskaitymas
Didelis failų nuskaitymas

Apie EnigmaSoft Limited

EnigmaSoft Limited yra privati Airijos įmonė, turinti biurus ir pasaulinę būstinę Dubline, Airijoje. „EnigmaSoft“ geriausiai žinoma kaip „SpyHunter 5“ ir „SpyHunter for Mac“ – pažangių kovos su kenkėjiškomis programomis programėlių – kūrimas ir platinimas. „SpyHunter“ aptinka ir pašalina kenkėjiškas programas, padidina interneto privatumą ir pašalina grėsmes saugumui – spręsdamas tokias problemas kaip kenkėjiškos programos , išpirkos reikalaujančios programos, Trojos arkliai ir kitos kenkėjiškos saugos grėsmės, turinčios įtakos milijonams kompiuterių vartotojų žiniatinklyje. „SpyHunter 5“ įvertino aukščiausius įvertinimus palyginamuose nepriklausomuose trečiųjų šalių bandymų laboratorijose, pvz., AV-TEST . „SpyHunter 5“ taip pat sertifikavo „ AppEsteem “, „ Checkmark Certified“ ir „ TRUSTe “.

Įkeliama...