Announcements EnigmaSoft izlaiž JAUNU SpyHunter Pro, lai cīnītos pret...

EnigmaSoft izlaiž JAUNU SpyHunter Pro, lai cīnītos pret ļaunprātīgu programmatūru, uzlabotu privātuma aizsardzību un optimizētu datorus

Dublina, Īrija, 2022. gada 19. oktobris — EnigmaSoft Limited ar prieku piedāvā SpyHunter Pro — pilnīgi jaunu, uzlabotu un ar funkcijām aprīkotu augstākās kvalitātes pretļaundabīgo programmu produktu, kas balstās uz EnigmaSoft labi iedibinātajām zināšanām kiberdrošības jomā un augstas kvalitātes aizsardzības līdzekļu izstrādē. ļaunprātīgas programmatūras produkti. SpyHunter Pro ir jaudīga Windows pretļaunatūras lietojumprogramma, kas apvieno SpyHunter ļoti efektīvus sistēmas aizsargus, lai palīdzētu bloķēt ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus, pirms tie rada bojājumus, kā arī ļaunprātīgas programmatūras noteikšanas un noņemšanas algoritmus, kā arī jaunas augstākās kvalitātes funkcijas, tostarp funkcionalitāti, kas īpaši izstrādāta, lai uzlabotu privātumu. aizsargāt un optimizēt datorsistēmas.

Lai uzzinātu vairāk par SpyHunter Pro un iegūtu BEZMAKSAS izmēģinājuma versiju, apmeklējiet vietni https://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/.

SpyHunter Pro bez papildu maksas ietver arī SpyHunter HelpDesk — personalizētu un pielāgotu individuālu tehniskā atbalsta pakalpojumu, kas palīdz lietotājiem atrisināt sarežģītas ļaunprātīgas programmatūras problēmas, kuras, iespējams, neatrisina citi pretļaunatūras produkti.

SpyHunter Pro palīdz uzlabot privātuma aizsardzību un aizsargāt personas datus

SpyHunter Pro paplašina tradicionālo pretļaundabīgo programmu skenēšanu un ietver jaunas sistēmas skenēšanas iespējas, kas paredzētas potenciāli kompromitējošu un/vai nevajadzīgu datu atrašanai, lai lietotāji varētu droši un viegli dzēst atklātos objektus, lai uzlabotu viņu personīgā privātuma aizsardzību un atbrīvotu vietu diskā. SpyHunter Pro piedāvā arī skenēšanu, kas paredzēta potenciāli nevajadzīga liela un/vai dublēta satura noteikšanai, ko lietotāji var izdzēst, lai optimizētu diska vietu. Turklāt SpyHunter Pro iebūvētais failu smalcinātājs ļauj lietotājiem droši un neatgriezeniski dzēst datus. SpyHunter Pro failu smalcinātājs piedāvā lietotājiem iespēju izvēlēties dažādus dzēšanas algoritmus, tostarp DoD, NIST un NSA standartus.

Salīdziniet SpyHunter versijas un izvēlieties sev vislabāko aizsardzību

Abonenti var izvēlēties starp SpyHunter Basic un SpyHunter Pro , pamatojoties uz savām kiberdrošības vajadzībām.

Iespējas
SpyHunter
Pamata
SpyHunter
Pro
Ļaunprātīgas programmatūras un PUP noteikšana un noņemšana
Neaizsargātības noteikšana
Uzlaboti apsargi, lai bloķētu ļaunprātīgu programmatūru
Pielāgoti ļaunprātīgas programmatūras labojumi
Individuāls klientu atbalsts
Optimizācijas skenēšana un funkcionalitāte
Uzlabota privātuma aizsardzība
Failu smalcinātājs
Droša diska dzēšana
Dublētu failu skenēšana
Liela failu skenēšana

Par EnigmaSoft Limited

EnigmaSoft Limited ir privāts Īrijas uzņēmums, kura biroji un globālā galvenā mītne atrodas Dublinā, Īrijā. EnigmaSoft ir vislabāk pazīstams ar SpyHunter 5 un SpyHunter for Mac — uzlabotas ļaunprātīgas programmatūras apkarošanas lietotņu izstrādi un izplatīšanu. SpyHunter atklāj un noņem ļaunprātīgu programmatūru, uzlabo interneta privātumu un novērš drošības apdraudējumus — novēršot tādas problēmas kā ļaunprātīga programmatūra , izpirkuma programmatūra, Trojas zirgi un citi ļaunprātīgi drošības draudi, kas ietekmē miljoniem datoru lietotāju tīmeklī. SpyHunter 5 ir ieguvis visaugstākās atzīmes salīdzinošajā testēšanā, ko veic neatkarīgas trešās puses testēšanas laboratorijas, piemēram, AV-TEST . SpyHunter 5 ir arī sertificējuši AppEsteem , Checkmark Certified un TRUSTe .

Notiek ielāde...