Announcements EnigmaSoft uvádí NOVÝ SpyHunter Pro pro boj s malwarem,...

EnigmaSoft uvádí NOVÝ SpyHunter Pro pro boj s malwarem, lepší ochranu soukromí a optimalizaci počítačů

Dublin, Irsko, 19. října 2022 – EnigmaSoft Limited s potěšením nabízí SpyHunter Pro, zbrusu nový vylepšený a funkcemi nabitý prémiový antimalwarový produkt, který staví na osvědčených odborných znalostech společnosti EnigmaSoft v oblasti kybernetické bezpečnosti a vývoji vysoce kvalitních anti-malwarových produktů. malwarové produkty. SpyHunter Pro je výkonná antimalwarová aplikace pro Windows, která kombinuje vysoce efektivní ochranu systému SpyHunter, která pomáhá blokovat malware a viry dříve, než způsobí poškození, plus algoritmy detekce a odstranění malwaru spolu s novými prémiovými funkcemi, včetně funkcí záměrně navržených pro zvýšení soukromí. ochranu a optimalizaci počítačových systémů.

Chcete-li se dozvědět více o SpyHunter Pro a získat zkušební verzi ZDARMA, přejděte na https://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/.

SpyHunter Pro také zahrnuje bez dalších nákladů SpyHunter's HelpDesk , personalizovanou a přizpůsobenou službu technické podpory jeden na jednoho, která uživatelům pomáhá řešit obtížné problémy s malwarem, které jiné antimalwarové produkty nemusí řešit.

SpyHunter Pro pomáhá zlepšit ochranu soukromí a chránit osobní údaje

SpyHunter Pro rozšiřuje tradiční anti-malware skenování a zahrnuje nové skenování systému, které je navrženo tak, aby lokalizovalo potenciálně kompromitující a/nebo nepotřebná data, aby uživatelům umožnilo bezpečně a snadno odstranit detekované objekty, aby se zvýšila jejich ochrana soukromí a uvolnilo se místo na disku. SpyHunter Pro také nabízí skenování navržené k detekci potenciálně nepotřebného velkého a/nebo duplicitního obsahu, který mohou uživatelé smazat a optimalizovat tak místo na disku. Vestavěný File Shredder SpyHunter Pro navíc umožňuje uživatelům bezpečně a trvale vymazat data. SpyHunter Pro's File Shredder nabízí uživatelům výběr z různých algoritmů mazání, včetně standardů DoD, NIST a NSA.

Porovnejte verze SpyHunter a vyberte si ochranu, která je pro vás nejlepší

Předplatitelé si mohou vybrat mezi SpyHunter Basic a SpyHunter Pro na základě svých potřeb v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Funkce
Lovec špionů
Základní
Lovec špionů
Pro
Malware & PUP Detekce a odstranění
Detekce zranitelnosti
Pokročilá ochrana proti malwaru
Vlastní opravy malwaru
Zákaznická podpora jeden na jednoho
Optimalizace skenování a funkčnosti
Vylepšená ochrana soukromí
Skartovačka
Zabezpečené vymazání disku
Kontrola duplicitních souborů
Skenování velkých souborů

O společnosti EnigmaSoft Limited

EnigmaSoft Limited je soukromá irská společnost s kancelářemi a globálním ústředím v Dublinu v Irsku. EnigmaSoft je nejlépe známý pro vývoj a distribuci SpyHunter 5 a SpyHunter pro Mac, pokročilých aplikací proti malwaru. SpyHunter detekuje a odstraňuje malware, zvyšuje soukromí na internetu a odstraňuje bezpečnostní hrozby – řeší problémy, jako je malware , ransomware , trojské koně a další škodlivé bezpečnostní hrozby, které ovlivňují miliony uživatelů PC na webu. SpyHunter 5 získal nejvyšší hodnocení ve srovnávacím testování nezávislými testovacími laboratořemi třetích stran, jako je AV-TEST . SpyHunter 5 byl také certifikován společnostmi AppEsteem , Checkmark Certified a TRUSTe .

Načítání...